лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів, що належать державним організаціям

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 11.39 грн.

Thawte
SSL Web Server OV

1 рік - 4158 грн.
затраты в сутки: 28.19 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 рік - 10290 грн.

Для захисту декількох сайтів

Сертифікат потрібен для шифрування каналу зв'язку між браузером користувача та вашим сайтом. Це особливо важливо, якщо для роботи з Вашим сайтом користувачам потрібно вводити будь-які дані - логін і пароль, особисту інформацію, а також вводити конфіденційну інформацію, наприклад, про кредитні картки. Турбота про безпеку позитивно впливає на ранжування пошуковими системами і довіру користувачів.

Сертифікат безпеки для домену містить в собі: назву домену, на який зареєстрований сертифікат; найменування юридичної особи, яка є власником сертифікату; його місцезнаходження; період дії сертифіката. Подібна захисна система відмінно підійде для державних установ. Вона підтверджує приналежність домена справжній фірмі і що його власник може використовувати ключ для розшифровки на легальних засадах. Державні компанії додатково захищені правилами реєстрації доменного імені і тому, за винятком сайтів ключових центральних органів, досить використовувати сертифікати середньої ланки. EV сертифікат - найпрестижніший, надійний і дорогий тип сертифікатів,який призначений для захисту веб-сайтів. що належать реально існуючій юридичній особі (організації, компанії, або корпорації).

Компанія Thawte створена Mark Shuttleworth в Південній Африці. Thawte перший центр сертифікації за межами Сполучених Штатів. У 2000 році Thawte була придбана VeriSign, Inc і стала одним з ключових членів сім'ї торгової марки VeriSign. На сьогоднішній день Thawte випустила понад 945 000 сертифікатів в більш ніж 240 країнах.

Thawte - Компанія світового рівня, що має воістину глобальну перспективу. Надані компанією Thawte послуги - послуги світового класу. Thawte здійснює багатомовну підтримку по телефону, чату та електронній пошті протягом усього робочого дня. Thawte ® Trusted Site друк доступна на 18 мовах, допомагає користувачам перевірити справжність веб-сайтів на їх рідній мові. У 2004 році Thawte став першим центром сертифікації для визнання і безпеки міжнародних доменних імен (IDN), що дозволяє більшій кількості людей використовувати для навігації по веб надійно і на своїй рідній мові.

Thawte сертифікати використовують вигоду від міцності і надійності інфраструктури аутентифікації VeriSign. Оскільки SSL є основним видом бізнесу, Thawte постійно вдосконалює свої продукти і інструментарій. Постійні інвестиції в дослідження і розробки дозволяють підтримувати високий рівень продуктів безпеки і випереджати еволюціонуючі загрози безпеки. Центри обробки даних і сайти аварійного відновлення забезпечують неперевершений захист даних клієнтів. <р>Як провідний світовий центр сертифікації Thawte забезпечує онлайн-безпеку своїх клієнтів, тому торговій марці Thawte довіряють мільйони людей у ​​всьому світі. Багатомовна підтримка, надійна практика аутентифікації і управління онлайн дозволяє Thawte мати краще співвідношення ціни для SSL-сертифікатів і сертифікатів для підпису коду.

Якщо онлайн-клієнти відчувають себе в безпеці, вони мають більше шансів зробити покупку або персоналізувати свій профіль і повернутися на ваш сайт. Що вселяє впевненість в Інтернеті? SSL-сертифікат всесвітньо визнаного центру сертифікації - Thawte. Багатомовна підтримка, надійний процес аутентифікації і легке онлайн управління Thawte SSL сертифікатами - краще рішення для забезпечення безпеки вашого сайту.
Thawte SSL сертифікати - це надійність і високий рівень довіри в інтернет.