лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів, які належать підприємствам

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 11.12 грн.

Thawte
SSL Web Server OV

1 рік - 4059 грн.
затраты в сутки: 27.52 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 рік - 10045 грн.

Для захисту декількох сайтів

Всі варіанти сертифікатів SSL, розширена перевірка (EV), підтвердження організації (OV) і перевірка домену (DV) забезпечують цілісність даних і шифрування на веб-сайтах. Хоча кожен клас сертифікату технічно забезпечує захист, кількість перевірок посвідчення особи, яка задіяна і як відображаються сертифікати в браузерах, варіюється між кожним класом сертифікату. Сертифікат EV SSL, що відображається в браузерах як впізнаваний яскраво-зелений бар, не тільки інформує користувачів про те, що вони переглядають безпечний веб-сайт, але також забезпечує додаткову впевненість в тому, що цей сайт є справжнім, а не якоюсь злочинною підробкою, метою якої є обдурити відвідувача.

Щоб повідомити відвідувачеві сайту, що він знаходиться на захищеному сайті, популярні браузери відображають те, що зазвичай називають зеленим адресним рядком, що означає, що цей сайт є тим, чим він стверджує. У зеленому адресному рядку видно назву компанії, яка володіє цим сертифікатом, зеленим кольором, що дозволяє відвідувачам сайту легко забезпечити зв'язок з фактичною компанією.

Як зробити сайт надійним в очах відвідувача і Google Chrome ?, Що робити, якщо на сайті з'явилася позначка «ненадійний» ?, Як відвідувачі відрізняють надійні сайти від ненадійних в різних браузерах ?, Чи потрібно через позначки «ненадійний» встановлювати SSL сертифікат? - відповідь на ці та інші питання ви можете знайти на спеціалізованому сайті для питань щодо використання сертифікатів