лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

SSL сертифікати для захисту сайтів,які належать невеликим підприємствам

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 10.36 грн.

GeoTrust
True Business ID OV

1 рік - 3780 грн.
затраты в сутки: 25.32 грн.

GeoTrust
True Business ID EV

1 рік - 9240 грн.

Для захисту декількох сайтів

Для захисту домену та всіх субдоменів сайту

затраты в сутки: 36.82 грн.

GeoTrust
True Business ID OV Wildcard

1 рік - 13440 грн.

Однією з основних проблем, пов'язаних з сертифікатами Wildcard, є те, що якщо один з піддоменів скомпрометований, то всі піддомени знаходяться в небезпеці. Однак, незважаючи на те, що слід враховувати цей найгірший сценарій, власник онлайн-бізнесу не повинен утримуватися від використання цього корисного сертифіката, якщо він дійсно і в достатній мірі відповідає їхнім потребам. Ціни на wildcard і SAN сертифікати відрізняються, якщо число доменів, які захищаються, більше трьох-чотирьох, і кожен повинен зважити на небезпеку через «можливі» пастки. Рекомендавано використовувати сертифікати SAN, тому що вони дозволяють захищати внутрішні і зовнішні мережі, використовуючи різні доменні імена маючи повний контроль над сертифікатом. Перш ніж прийняти рішення купити Wildcard необхідно подумати про безпеку, в тому числі про відповідальність співробітників.

Маючи більше 100 000 захищених веб-сайтів в більш ніж 150 країнах, GeoTrust® є другим за величиною постачальником цифрових сертифікатів в світі. GeoTrust® має повний спектр цифрових сертифікатів і продуктів довіри для всіх типів і розмірів підприємств, таких як сертифікати DV, OV, EV, багатодоменні і групові SSL-сертифікати, а також доступні за ціною продукти для сертифікатів підпису коду. З цим всеосяжним набором рішень для ідентифікації та довіри бізнес-класу, GeoTrust® з гордістю дозволяє організаціям надавати першокласні продукти і послуги без перешкод за дуже розумними цінами.

GeoTrust® зарекомендував себе як одне з імен, яке користується найбільшою довірою в області веб-безпеки, надаючи рішення бізнес-класу для компаній всіх розмірів.

Один з найпопулярніших в світі сертифікатів розширеної перевірки тепер доступний з підтримкою декількох доменів або SAN / UC. GeoTrust® True BusinessID® з багатодоменним сертифікатом EV (Extended Validation) - це продукт безпеки бізнес-класу, який ви можете використовувати в декількох доменах для візуального підтвердження вашої особистості і безпеки за допомогою зеленого адресного рядка для підвищення довіри, довіри і конверсії. І ви також отримуєте захищений друк GeoTrust® для всіх ваших доменів.

GeoTrust® QuickSSL® Premium SAN не є типовим повноцінним сертифікатом з підтримкою SAN. Це рішення пропонує творчий і економічний спосіб захисту декількох піддоменів за допомогою всього одного сертифіката. Він забезпечує той же рівень шифрування, що і звичайний QuickSSL ® Premium, але налаштований таким чином, щоб охопити один основний домен www.yourdomain.com і 4 додаткових домена другого рівня, таких як secure.yourdomain.com, payment.yourdomain. ком і т. д.

Преміальний підстановлювальний знак GeoTrust QuickSSL надає економічно ефективну можливість захисту вашого домену і всіх супутніх піддоменів одним махом. Цей сертифікат DV володіє 256-бітовим шифруванням, 2048-бітовим ключем підпису, 99,9% поширеністю браузера, гарантією в 1 500 000 доларів і може бути виданий за лічені хвилини, що робить його ідеальним поєднанням цінності і зручності.