Вінниця Як отримати проміжний сертифікат для SSL Intermediate certificate, Chain SSL Вінницькій Україна
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

GeoTrust Thawte Symantec DigiCert проміжні SSL сертифікати

Показати chain сертифікат

Введіть ваш сертифікат

Умова надання проміжного сертифіката SSL СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку "Показати" Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються даним сервісом.

* Подтведить цепочку сертификатов можно на proverkaSSL.com

Журналы CT можуть попереджати користувачів про зловмисні дії, оскільки кіберзлочинці часто реєструють доменне ім'я, подібне відомому і довіреній назвою компанії, як засіб використання впізнаваного бренду для шахрайства з користувачами при введенні конфіденційних особистих даних. Додавання сертифікатів на ці підроблені сайти сприяє їх схожості зі справжніми сайтами, які вони намагаються імітувати.

Коли ЦС випускає сертифікат SSL, він повинен ввести запис для цього сертифіката в два журнали CT, забезпечуючи видимість того, які сертифікати видаються для конкретних доменних імен, і додаючи цінність для всієї екосистеми безпеки. Додаткова можливість, яка забезпечується прозорістю сертифікатів, допомагає компаніям аналізувати активність під їх власними торговими марками, дозволяє здійснювати моніторинг фішингу з використанням SSL-сертифікатів і надає дослідникам більше інформації для потенційного розуміння тенденцій і моделей використання в Інтернеті. Центри сертифікації повинні реєструвати свої сертифікати для довіри з боку Google Chrome і Apple. Наявність неслкькіх журналів CT допомагає гарантувати, що центри сертифікації можуть продовжувати реєструвати нові сертифікати, навіть якщо один журнал перейшов в автономний режим.

В західній частині центральної України на берегах річки Південний Буг розташоване місто Вінниця. Початком історії міста вважається 1363 рік, коли була збудована фортеця проти татарських набігів на березі Південного Бугу. З цього часу місто входило до складу Литви, Польщі, Туреччини, козацтва та Росії. Сьогодні Вінниця постійно зростає та активно розвивається як освітній і медичний центр регіону Поділля в Україні. Вінниця - це досить зелене місто з великою кількістю громадських парків, найбільший з яких займає площу в 40 га. і єпам'ятником садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення.