лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

PDF сертифікати для підпису документів

  1. Криптографічні хеш-функції
    Цифровий документ складається з послідовності комп'ютерних байтів, які організовані таким чином, що комп'ютерні програми можуть відображати їх на екрані або на принтері. Криптографічний хеш-функція може взяти ці байти і зменшити їх до дайджесту попередньо визначеної довжини. Вихідні байти ніколи не можуть бути відновлені на основі дайджесту. Але якщо ви застосуєте хеш-функцію до однієї і тієї ж послідовності байтів, це завжди приведе до одного і того ж дайджесту.
  2. Інфраструктура відкритих ключів (PKI)
    Інфраструктура відкритих ключів PKI включає пару асиметричних ключів. Один ключ називається відкритим ключем, а інший - закритим ключем. Ці ключі не можуть бути отримані один від одного, але якщо ви шифруєте дані одним ключем, ви можете дешифрувати ці дані тільки іншим ключем. Важливо, щоб закритий ключ залишався секретним, зазвичай він зберігається на фізичному пристрої, з якого його не можна скопіювати, а відкритим ключем потрібно поділитися зі світом. Ці ключі можуть використовуватися для двох різних цілей.
    1. Шифрування. Якщо я хочу поділитися інформацією з однією конкретною людиною, я можу запросити відкритий ключ цієї людини і зашифрувати свої дані цим ключем. Ніхто не може розшифрувати ці дані, крім людини, якій належить відповідний закритий ключ.
    2. Цифровий підпис: якщо я хочу поділитися інформацією з усім світом, я міг би використовувати свій особистий ключ для її шифрування. Весь світ може використовувати мій відкритий ключ для розшифровки цієї інформації. Якщо ця операція пройшла успішно, документ був зашифрований моїм особистим ключем.
  3. Ціфровий підпис
    Якщо ви хочете поділитися документом з цифровим підписом, ви повинні надати три речі.
    1. Документ в електронній формі.
    2. Публічний сертифікат, виданий довіреною стороною. Цей сертифікат містить відкритий ключ.
    3. Зашифрований дайджест документа - hash.

    Щоб перевірити документ з цифровим підписом необхідно пройти три етапи.

    1. Створити дайджест (hash) з байтів документа
    2. Розшифрувати дайджест (hash), використовуючи відкритий ключ
    3. Якщо hash1 дорівнює hash2, документ в порядку.

Чи можна довіряти інформації в публічному сертифікаті?

Якщо дайджест, який було збережено в документі, збігається з дайджестом, обчисленим на льоту на основі байтів документа, цілісність забезпечується за умови, що дайджест був успішно розшифрований з використанням відкритого ключа. Дайджест був успішно розшифрований, якщо обидва дайджесту збігаються, що, в свою чергу, підтверджує справжність власника відповідного закритого ключа як автора підпису.

Автор не може заперечувати, що він підписав документ, якщо він не може довести, що його закритий ключ був вкрадений.

Як ми можемо довіряти інформації в публічному сертифікаті? Як ми можемо перевірити особу власника закритого ключа? Як ми можемо перевірити, що закритий ключ не був відкликаний, наприклад, тому що власник повідомив, що він вкрадений? На всі ці запитання відповідає Центр сертифікації (CA). Центр сертифікації видає закритий ключ тільки тій стороні, особа якої була ретельно перевірена згідно правилами випуску сертифікатів для підпису кода. CA також буде підтримувати базу даних всіх відкритих сертифікатів, які були випущені, включаючи інформацію про ключах, які були відкликані.

Як перевірити цифровий підпис в документі?

PDF зберігає всю інформацію, пов'язану з перевіркою (VRI), всередині самого документа. Перевірка цифрового підпису відбувається автоматично в засобі перегляду PDF документа.

Так виглядає логотип вебтраст Україна Більше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://pdf.com.ua

Вінниця- місто в центральній Україні, адміністративний центр Вінницької області. Історичне місто, відоме ще з часів середньовіччя та колишньої радянської авіабази. Вінниця була важливим торговим і політичним центром з чотирнадцятого століття. Вінниця зараз є промисловим центром, зростаючим міжнародним центром ІТ-аутсорсингу та основною базою ВВС України. У місті є багато пам'яток архітектури - Ужгородський замок, відомий з XI століття, єпископський палац, католицький костел в стилі бароко